Informace

Rychlý kontakt

Stanislav Tesař
Jungmanova 11
Děčín 4
405 01
Tel. : 412 535 330


Helpdesk:
ICQ:
Skype:
mail: info@stokna.cz

 

Klasický systém VEKA nové generace

Klasické tvary s lehce zaoblenými hranami a černým těsněním.

 

1. Plastové profily okenních systémů s 5 komorami a hloubkou 70 mm (za příplatek okenní systém s 6 komorami a hloubkou 90 mm). Klasické tvary s lehce zaoblenými hranami. Dokonalé linie a plochy bez drážek zaručují snadnou údržbu.

2. Dvojitě dorazové těsnění na křídle a rámu z kvalitního materiálu. Optimální přítlačné sevření zajišťuje výbornou těsnost i při hnaném dešti. Systém s dorazovým těsněním v rámu i křídle nabízí velmi dobré vlastnosti a snadnou údržbu díky jednoduchým tvarům.

3. Speciálně tvarovaná ocelová pozinkovaná výztuha v rámu i křídle zajišťuje vynikající vlastnosti oken a jejich tvarovou stálost.

4. Plastový distanční rámeček, "teplý" okraj skla. Dodáváme standardně.

5. Izolační dvojsklo s inertním plynem (argon)

6. Drážka pro celoobvodové kování MACO stříbrné barvy s integrovanou pojistkou proti nesprávne manipulaci a s řízeným spárovým větráním. Speciální hříbkovité čepy bezpečnostního kování  garantují zvýšenou odolnost proti vloupání.

7. Zasklívací lišty jsou vyráběny s těsněním koextrudovaným ze speciálního měkčeného plastu. Všechny zasklívací lišty jsou opatřeny identickým zámkem, který se "naklapne" do příslušné drážky v křídle nebo ve fixním rámu.